• Mobilność kadry - Włochy 2023

• W dniach od 31 lipca do 5 sierpnia trzy nauczycielki naszej szkoły, panie Marta Antoniak, Karolina Kostecka i Emilia Jędrzejczyk, uczestniczyły w kursie „JOYFUL ENGLISH COURSE” w Soverato, w południowej części Włoch 🇮🇹🌞✈.

Zajęcia odbywały się w 5-cio osobowej grupie. Szkolenie było okazją do poznania czym jest CULTURALLY RESPONSIVE TEACHING oraz pozyskania wiedzy jak efektywnie organizować pracę w klasach wielokulturowych i wielonarodowościowych.👨‍👧‍👦🤝

Nasze nauczycielki doskonaliły znajomość języka angielskiego i poszerzały zasób słownictwa komunikując się z innymi uczestnikami kursu oraz mieszkańcami miasta.🇬🇧🏝💬 Wiedzę i umiejętności, jakie zdobyły mają zamiar wykorzystać w pracy w naszej szkole oraz podzielić się nią z innymi nauczycielami. 👩‍🏫 ‼️Wyjazd na szkolenie był możliwy dzięki udziałowi w programie Erasmus+ 🇪🇺🌍.

#erasmusplus
          • Piękno włoskiej Kalabrii

• I jeszcze jeden post w klimacie wakacyjnym 🏝🏖 z wyjazdu naszych nauczycielek do Włoch 🇮🇹.

Warto wspomnieć, iż poza doskonaleniem umiejętności językowych uczestniczki poznały także tradycje i kulturę południowych Włoch, a konkretnie regionu Kalabria. Miały szansę zobaczyć największe zabytki i dzieła sztuki sakralnej miast Soverato i Davoli, poznać mieszkańców miasta i ich styl życia oraz nowe smaki włoskiej kuchni .🍅🍕🍆🌶 Delizioso😋

#erasmusplus