• Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

• Ostatnia uroczystość w tym roku szkolnym z udziałem  sprzętu nagłośnieniowego oraz video.

Pozyskane z programu Laboratoria Przyszłości służą naszej społeczności szkolnej nieustannie a uczniowie bardzo chętnie angażują się w pomoc i obsługę sprzętu.

• Przedwakacyjne zabawy z robotami Photon

• Ostatnie zajęcia z informatyki w klasie 4b w tym roku szkolnym odbyły się z naszymi ulubionymi robocikami Photon. Uczniowie budowali skrypty, ale żeby nie było nudno, każdy mógł w kreatywny sposób wykorzystać poznane na przestrzeni tego roku narzędzia. Dużą popularnością cieszyły się muzyczne akcenty wyspiewane w wakacyjnym klimacie.

#Photon #LaboratoriaPrzyszlosci #LaboratoriaPrzyszłości #dobrepraktyki

• Bal ósmoklasistów 2023 #Laboratoria Przyszłości

• Ważne uroczystości dokumentujemy dzięki sprzętowi audio-video z programu Laboratoria Przyszłości. Profesjonalene nagłosnienie to także zasługa programu rządowego.

• Kreatywne zajęcia rewalidacyjne

• Nasi uczniowie na zajęciach rewalidacyjnych potrzebują czasem odskoczni od tematyki społeczno-emocjonalnej. Dzięki wykorzystaniu narzędzi  z programu #Laboratoria przyszłości oraz dostępnych elementów i materiałów wykonaliśmy model 3D według pomysłu ucznia. Używając kleju na gorąco, szczypiec i imadła ćwiczyliśmy sprawność rąk, koordynację i wyobraźnię przestrzenną, a w efektem pracy  był  metalowy  robot. Przy okazji przypomnieliśmy sobie zasady bezpieczeństwa związane z użytkowaniem sprzętu elektrycznego.

#LaboratoriaPrzyszlosci #LaboratoriaPrzyszłości #dobrepraktyki

• Coraz więcej uczniów polubiło chemię

• Wszystko za sprawą wirtualnego laboratorium chemicznemu!! Empiriusz to super alternatywa na czerwcowe zajęcia chemii. Przekonały się o tym klasy 7 i 8.

#Empiriusz #LaboratoriaPrzyszlosci #LaboratoriaPrzyszłości #dobrepraktyki