• Odkrywcy nowych technologii - animacje poklatkowe

• W ramach innowacji "Odkrywcy nowych technologii" jako pierwszy projekt uczestnicy mieli za zadanie wykonać animację poklatkową. Praca rozpoczęła się od tworzenia skryptu w grupach. Na tym etapie należało zaplanować pracę i rozdzielić obowiązki. Wszyscy sobie świetnie poradzili bo już na następnych zajęciach ambitnie rozpoczęli działanie. Po wykonaniu ujęć i zdjęć uczniowie przeszli do obróbki zgromadzonego materiału i jego montażu.

Na uwagę zasługuje fakt, iż działania te nie byłyby możliwe, gdyby nie profesjonalny sprzęt fotograficzny: lustrzanka Canon, statyw, oświetlenie otrzymane z programu #LaboratoriaPrzyszłości.

Zapraszamy do obejrzenia relacji Animacje_poklatkowe.mp4

Finałem tego projektu było wykonanie własnej czołówki i zakończenia filmu w programie graficznym Canva a następnie jego montaż w Openshot Video Editor.

Oto prace wykonane przez naszych uczniów:

Przechadzka_po_parku.mp4 autor Adam Smolarski i Jan Wieczorek kl. 6b

Podroz_w_glab_jaskini.mp4 autor Kuba Ochman kl. 6b

Walka_fantasy_w_jaskini.mp4 autor Ewelina Adamczyk kl 7a

Historia_w_parku.mp4 autor Michalina Bartos kl. 6b

jaskinia_strachow.mp4 autor Tymoteusz Karczewski kl. 6b

Opiekunowie: Emilia Jędrzejczyk, Karolina Kostecka

• Zajęcia literacko – artystyczne klasy 3c

Uczniowie z klasy III c na zajęciach literacko – artystycznych, przygotowywali wełniane aniołki – upominki dla podopiecznych stowarzyszenia „Budujemy Przystań”. Ozdoby wykonano z włóczki otrzymanej z programu Laboratoria Przyszłości.

• Robótki ręczne w klasie 3a

• Nauka przyszywania guzików - wykorzystanie materiałów z zestawu do ręcznych robótek pozyskanych w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci #dobrepraktyki

• AS życzliwości 2022/23 wybrany!!!

• W tegorocznej edycji Asa życzliwości postawiliśmy na kreatywne i samodzielnie wykonane nagrody. Dzięki zakupionej drukarce 3D, w ramach programu Laboratoria Przyszłości, mieliśmy możliwość zaprojektować własne nagrody w postaci breloczków dla zwycięzców w każdej klasie.Zobaczcie sami jak nam to wyszło.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci #dobrepraktyki

• Akademia z okazji rocznicy odzyskania niepodległości

• Wykorzystanie sprzętu audio-video: nagłośnienie, lustrzanka Canon oraz statyw. Uczniowie bardzo chętnie obsługują sprzęt podczas uroczystości.

• Dyskoteka szkolna

• Świetną zabawę zapewniło nagłośnienie zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości

• Klocki Korbo - wyobraźnia przestrzenna i kreatywność

• Konstruowanie budowli z połączeniami ruchomymi. Ćwiczenia kreatywności i wyobraźni przestrzennej w klasie 3a.